close

Specials

No specials at this time.

  1. Pristatymo informacija

Kiek užtruks užsakymo pristatymas?

Pristatymas įprastai įvykdomas per 5-6 darbo dienas nuo išsiuntimo.

Gausite automatiškai sugeneruotą el.pranešimą su Siuntos sekimo nuoroda ir informacija apie kurjerį, kai tik jūsų prekė bus išsiųsta. Siuntinio sekimo nuoroda skirta stebėti jūsų užsakymo būseną realiu laiku GLS logistic svetainėje.

Kai vienu užsakymu užsakote keletą prekių, yra galimybė, kad ne visos bus pristatytos vienu metu. Tas pats galioja prekėms, kurios siunčiamos keliais paketais.


 2. Kokie yra pristatymo ir grąžinimo įkainiai?


Pristatymas Lietuvoje yra visada nemokamas.

Grąžinimas irgi nemokamas, jeigu naudojatės mūsų grąžinimo instrukcijomis ir mūsų kurjerio paslaugomis.

 3. Grąžinimo taisyklės

Arnihouse siūlo 14 dienų “apsigalvojimo” periodą nuo prekės gavimo dienos.
Per šį laiką galite apžiūrėti ir išbandyti prekes, tarsi būtumėte parduotuvėje. Nuo tada, kai pradėsite produktais naudotis, apsigalvojimo periodas baigsis.

Patariame, kad patikrintume visas prekės sudedamąsias dalis tik ją gavę. Jei prekė sugadinta ar trūksta tam tikrų dalių, prašome pranešti mūsų klientų aptarnavimo komandai. Jei prekė jums nepatinka, galite ją grąžinti. Šios sąlygos taikomos ir išparduodamoms bei nukainotoms prekėms. Prekę galite grąžinti, jei:

  •     Prekė neišardyta
  •     Yra originalioje pakuotėje ir nebuvo naudota.


Turite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių per 14 dienų ir informuoti mus, kad norite grąžinti užsakymą (ar jo dalį). Pervesime visą jūsų sumokėtą sumą per 14 dienų nuo sugrąžintos prekės gavimo.

Jeigu pageidaujate grąžinti užsakymą, galite paprastai mums pranešti pasinaudoję jūsų Arnihouse paskyra.

Be to, galite mus informuoti email.

Gavę jūsų pranešimą persiųsime jums informaciją apie sugrąžinimą. Tada galėsite susitarti dėl grąžinamos prekės paėmimo. Rekomenduojame nesiųsti prekės patiems, nes prekę iš jūsų pasiimsime nemokamai.

Mes grąžinsime jums visus pinigus per 14 dienų nuo grąžintos prekės gavimo.